İDARİ YAPIMIZ
Firmamız sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına personellerini özenle seçmiştir.Firmamızda 1 operasyon müdürü, 2 servis müdürü,6 servis sorumlusu,genel müdürlük,mali idari işler ve pazarlama departmanı ile hizmet vermektedir.  

MİSYONUMUZ
Sektörde hizmet kalitesinin en uç noktaya gelmesi benimseyerek,sorunlara menfaatsiz çözümlerle ve müşteri memnuniyetleriyle bulunduğumuz mevkide yerimizi koruyarak devamlı gelişmektir.

VİZYONUMUZ
İstanbul ve Gebze nin her yerine,kurum ve kuruluşlara yeni model araçlarla
hizmetin en iyisini kalitenin en verimlisini sürekli yenilemektir.

SEYRANLAR TURİZM
Babadan oğula saltanat süren bir sevdadır bizim yolculuğumuz. 1977 yılında 1 araçla başlayan bu serüvende her karşılaşılan zorluğu tecrübe ederek yolumuzu kat ettik. Babamız (Mustafa SEYRAN)’dan aldığımız bayrağı ve birikimlerimizi bu sektörde daha faal hizmet verebilmek adına 2004 yılında SEYRANLAR TURİZM olarak hayata geçirdik…

2008 yılına geldiğimizde firmamız bünyesinde hizmet veren 95 araçlık bir fılo oluşturduk. Büyümenin oluşturabileceği handikaplari bildiğimiz için bu yolda kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sağlam adımlar ile yolumuza devam ediyoruz.

her gün bünyemize katılan ülkemizin öncü firmalarını referans olarak gösterebilmek en büyük mutluluğumuzdur. Bu yolculukta bize eşlik eden siz değerli dostlarımza sonsuz teşekkür ederiz…

Saygılarımla,
CEVAT SEYRAN
YÖN.KURULU BAŞKANI


 

ŞİRKET PROFİLİ
Yıllardır turizm , hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen firmamız genç , dinamik ve uzman bir ekipten oluşmaktadır.??Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır. Amacımız sektörde sabırlı ve sağlam adımlarla lider firmalar arasına girmek ve kalitemizle insanlara gerçek hizmeti sunabilmek,??Verdiği taahütlerin hepsini eksiksiz yerine getiren SEYRANLAR TURİZM, yoğun trafikte meydana gelebilecek servis aksamalarını anında gidermek, kurmuş olduğu sistemin düzenli bir şekilde işlemesini sağlamaktadır.