HİZMETLERİMİZ
En iyi ve en mükemmel hizmette esas olan ise, hizmet alacak olanin hassasiyetinin çok iyi degerlendirilmesi ve verilen hizmetin müsterinin ihtiyaçlarinin ötesinde ona yeni vizyonlar katabilmesidir.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI
İstanbul gibi metropol bir şehirde Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, Trafik kurallarına uyulmama vb. nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir.SEYRANLAR TURİZM Kurulduğu günden bu yana sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir. Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumları ,Holdingler,Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli geleceğimiz olan, Okul, Dershane ve yuvalarda eğitim gören yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK ulaştırmaktadır
.

ÖZEL TUR VE GEZİ TAŞIMACILIĞI
Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden SEYRANLAR TURİZM, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve hertürlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.